Anasayfa

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Açık pozsiyonlar


Eğitim Koçluğu Sertifikası olan Psikolog

14.04.2022 İzmir'de yer alan kurumlarımız için Eğitim Koçluğu Sertifikasına sahip Psikolog istihdam edilecektir.

Eğitim Yöneticisi

09.03.2021 İzmir şubelerimizde görevlendirilmek üzere eğitim yönetici pozisyonu için personel alımı gerçekleştirilecektir.

Halkla ilişkiler

Diyarbakır Şube - 04.09.2021 Üniversite mezunu olmak, Tercihen Eğitim sektöründe, Öğrenci işlerinde Deneyimli olmak, Veli-Öğrenci kayıt görüşmelerinde aktif görev alabilmek, Kriz anlarında sakin kalarak etkili karar verebilmek, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Medya kanallarını etkin bir şekilde kullanabilmek, İş ve zaman yönetimini gerçekleştirebilmek, Düzgün bir diksiyona sahip olmak, Mükemmel sözlü ve yazılı iletişim becerisi sergilemek, Dış görünümüne özen göstermek, MS Office programlarına hakim olmak Referans URL : Halkla ilişkiler

Rehber Öğretmen

Diyarbakır Şube - 04.09.2021 Tercihen Üniversitelerin 'Psikoloji,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık' bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyon belgesine sahip, Başarı odaklı,yaratıcı, Üretken, Takım çalışmasına yatkın, İletişim gücü yüksek, İdealist Referans URL : Rehber Öğretmen

Tüm Branşlarda Öğretmen Alımı

09.03.2021 İzmir şubelerimizde görev yapmak üzere her branştan öğretmen alımı gerçekleştirilecektir.İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

Radikal Eğitim Kurumları değer ve ilkelerinden yola çıkarak gerekli pozisyonlara, doğru adayları yerleştirebilmek için yıl boyunca çalışmalarını sürdürür.

Radikal Eğitim Kurumları olarak işe alım süreçlerimizde önem verdiğimiz kriterler, kurumsal felsefemizle örtüşmesini istediğimiz “yetkinlikler” oluşturur. Başvurular, hangi alan için olursa olsun bizimle birlikte çalışmayı düşünen adayların aşağıdaki yetkinliklere sahip olması önemlidir:

  • Takım çalışması
  • Farklılıklara uyum ve yönetme
  • İletişim
  • Yön belirleme
  • Sonuç odaklılık

Yeni mezun veya deneyimli adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak bazı değerlendirme araçları kullanılmaktadır.

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Mesleki Kişilik Envanteri ile adaylarımızın yetkinlikleri değerlendirilir.

Bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza Radikal Eğitim ve Okulları ailesi olarak iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan adaylar çalışmaya başlar.

Burada gerçekleştirmeye çalıştığımız amacımız; kişilerin bilgi, beceri ve belirtilen yetkinliklerini sorgulayarak niteliklerine uygun bir bölüme yerleştirilmesini sağlamaktır.


İş Başvuru Formu

Formda istenilen bilgileri doldurunuz. CV dosyanızı veya varsa başka bir insan kaynakları sitesindeki profil adresinizi ilgili alana giriniz.

Yenile