Anasayfa

Kurumsal

Hikayemiz

Genel koordinatörümüz Erdal AVCI öncülüğünde tamamı eğitmenlerden oluşan, alanında uzman ve saygın bir ekiple beraber 2002 yılından itibaren "RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI" olarak hizmet vermeye başladık.

Eğitimin her kademesinde öğrencilerine yeni bir dünya, yeni ufuklar ve farklı bakış açıları kazandıran, uygun ortam ve zengin olanaklara sahip eğitim kampüsümüzde öğrencilerimizle beraber başarı hikâyemizi sürdürecek olmanın inancı ve heyecanıyla herkese “Merhaba!” diyor, Hoş geldiniz, demek için sizleri sabırsızlıkla ziyaretimize bekliyoruz.

2002’DEN BUGÜNE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR BAŞARI İÇİN RADİKALLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ!!!YKS-LGS Hazırlıkta Tam Gün Eğitim, Tam Öğrenme Modeli!

Eğitim sisteminde 15 yıllık tecrübeye sahip İZMİR'in ilk ve TÜRKİYE nin en eski kurumu olan RADİKAL EĞİTİM'de kadromuz, alanında deneyimli öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Farklı öğrenme biçimlerine sahip, öğrencilerimize çözüm odaklı ders çalışma programları, etkin katılımlı ders işleyiş uygulanmaktadır.

Üniversiteye hazırlıkta farklılaşan eğitim sisteminin değişimine göre program hazırlayan kurumlarımız, öğrencilerimize en etkili kariyer planlamasını yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumlarımızda, günümüz eğitim sisteminin vazgeçilmezi olan rehberlik uygulamalarına yeni bir tanım kazandırılarak öğrenci takibi, bireysel görüşme, program hazırlama, çeşitli seminer ve bilgilendirme çalışmaları, tercih ve meslek danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

Tam gün öğrenme ilkesiyle yola çıkan RADİKAL EĞİTİM KURUMLARIMIZ 9-10-11-12. sınıf, meslek liseleri ve mezun YKS-LGS gruplarıyla siz değerli öğrenci ve velilerimize hizmet etmektedir. Sınav hazırlığında TAM GÜN EĞİTİM ve TAM ÖĞRENME misyonumuzla başarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI
ÇALIŞIR,
ÇALIŞTIRIR,
VE KAZANDIRIR.


VİZYONUMUZ

Sunduğu eğitim-öğretimle sorgulayan, eleştirel düşünen, bilgi beceri davranış ve tutumları ile fark edilen yüksek bireyler yetiştirerek ülkemizin nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında katkısı olan, uluslar arası düzeyde tanınmış bir eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Edindiği bilgileri davranış tutum ve beceriye dönüştürebilen, öğrenmeyi öğrenmiş, duyarlı, bütüncül bir bakış açısıyla sorgulayan, yaşam boyu öğrenen, aktif bireyler yetiştirmektir.

SINAV HAZIRLIĞINDA TAM GÜN EĞİTİM TAM ÖĞRENME